GRANDSTAND start 11:00 am
ATP – [3] D. Medvedev (RUS) vs [Q] M. Giron (USA)

Not Before 1:00 pm
WTA – [Q] A. Rus (NED) vs [3] S. Williams (USA)
ATP – [5] A. Zverev (GER) vs [WC] A. Murray (GBR)
ATP – [1] N. Djokovic (SRB) vs [Q] R. Berankis (LTU)

Not Before 7:00 pm
WTA – [7] M. Keys (USA) vs O. Jabeur (TUN)

COURT 17 start 11:00 am
WTA – M. Bouzkova (CZE) vs [6] P. Kvitova (CZE)
ATP – R. Opelka (USA) vs [9] D. Schwartzman (ARG)
WTA – [4] [WC] N. Osaka (JPN) vs K. Muchova (CZE)
WTA – [Q] C. Bellis (USA) vs [5] A. Sabalenka (BLR)

Not Before 7:00 pm
ATP – F. Krajinovic (SRB) vs [2] D. Thiem (AUT)

COURT 10 start 11:00 am
ATP – [WC] T. Sandgren (USA) vs [15] F. Auger-Aliassime (CAN)
ATP – [12] D. Shapovalov (CAN) vs J. Struff (GER)
WTA – V. Azarenka (BLR) vs C. Garcia (FRA)
ATP – [14] G. Dimitrov (BUL) vs [Q] M. Fucsovics (HUN)

COURT 7 start 11:00 am
WTA – [8] J. Konta (GBR) vs [Q] K. Flipkens (BEL)
WTA – K. Mladenovic (FRA) vs [14] E. Mertens (BEL)
WTA – [12] A. Kontaveit (EST) vs [Q] J. Teichmann (SUI)
WTA – B. Pera (USA) vs [16] D. Yastremska (UKR)

COURT 11 start 11:00 am
ATP – T. Fritz (USA) vs [Q] A. Bedene (SLO)
ATP – [16] J. Isner (USA) vs J. Millman (AUS)
ATP – R. Gasquet (FRA) vs [8] R. Bautista Agut (ESP)
ATP – [6] M. Berrettini (ITA) vs [Q] E. Ruusuvuori (FIN)

COURT 12 start 11:00 am
ATP – M. Raonic (CAN) vs D. Evans (GBR)
ATP – [11] K. Khachanov (RUS) vs P. Carreno Busta (ESP)
ATP- After suitable rest – [3] R. Ram (USA) / J. Salisbury (GBR) vs F. Auger-Aliassime (CAN) / M. Raonic (CAN)
ATP – [7] R. Klaasen (RSA) / O. Marach (AUT) vs J. Rojer (NED) / H. Tecau (ROU)

COURT 9 start 11:00 am
WTA – A. Anisimova (USA) vs [Q] J. Pegula (USA)
WTA – [Q] V. Zvonareva (RUS) vs [Q] L. Siegemund (GER)
WTA – [13] M. Sakkari (GRE) vs Y. Putintseva (KAZ)

COURT 14 start 11:00 am
ATP – M. Pavic (CRO) / B. Soares (BRA) vs [2] L. Kubot (POL) / M. Melo (BRA)

Not Before 12:30 pm
ATP – B. Coric (CRO) / F. Skugor (CRO) vs [6] K. Krawietz (GER) / A. Mies (GER)
ATP – [8] W. Koolhof (NED) / N. Mektic (CRO) vs D. Evans (GBR) / D. Goffin (BEL)
ATP – H. Hurkacz (POL) / J. Isner (USA) vs P. Carreno Busta (ESP) / A. de Minaur (AUS)

COURT 15 start 11:00 am
WTA – [Q] C. Mchale (USA) vs E. Alexandrova (RUS)
WTA – J. Brady (USA) / C. Dolehide (USA) vs [8] L. Hradecka (CZE) / A. Klepac (SLO)
WTA- After suitable rest – K. Flipkens (BEL) / A. Van Uytvanck (BEL) vs A. Blinkova (RUS) / V. Kudermetova (RUS)

Not Before 4:00 pm
WTA- After suitable rest – [6] V. Azarenka (BLR) / S. Kenin (USA) vs K. Muchova (CZE) / A. Sevastova (LAT)

COURT 8 start 11:00 am
WTA – M. Linette (POL) / H. Watson (GBR) vs C. Gauff (USA) / C. Mcnally (USA)
WTA – V. Kuzmova (SVK) / I. Swiatek (POL) vs A. Muhammad (USA) / T. Townsend (USA)

Not Before 3:00 pm
WTA – After suitable rest – [Alt] M. Bouzkova (CZE) / J. Teichmann (SUI) vs [WC] J. Pegula (USA) / S. Rogers (USA)

Share:

Leave a Reply